Aktualności

Ogłoszenia parafialne 16.08.2020 Dodano: 26 sierpnia 2020

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 15:00. Modlimy się o trzeźwość w narodzie polskim i uwolnienie od uzależnień. Po Mszy Św. O 16:00 procesja pokutna ze śpiewem Litanii do Matki Bożej.

2. W czwartek modlitwa z Odnową w Duchu Świętym.

3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym udaje się na jasną Górę, aby uwielbiać Pana Boga z Maryją. Będzie to w sobotę 29 sierpnia. Wyjazd z Biechowa autokarem o godz. 15:00, powrót w godzinach porannych w niedzielę.

4. W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 16:00 zapraszamy grupę pielgrzymki pieszej z Biechowa na Jasną Górę. W czasie Mszy Św. Podejmiemy Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. Według rozporządzenia władz państwowych i kościelnych nadal obowiązują maseczki i zachowywanie odległości w świątyni.

6. Do sprzątania kościoła zapraszamy ze Skotnik rodziny: Wróblewski, Wiatrowski i Nowak.

7. Odpust w Gorzycach ku czci Matki Bożej Częstochowskiej odprawiamy w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12:00. Już dziś serdecznie zapraszamy.

8. Uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia planujemy na 13 września. Sumie odpustowej o godz. 12:00 przewodniczył będzie o. Samuel Pacholski, przeor Jasnej Góry, pochodzący z Wrześni. Będzie to w tym roku także dzień parafialnych dożynek. Wieniec dożynkowy przygotowują Skotniki.
W tym samym dniu o 17:00 w naszym Sanktuarium zostanie wykonane. Oratorium na cześć Matki Bożej Pocieszenia skomponowane przez o. Ireneusza Wybraniaka. Bardzo bogaty program, prosimy o modlitwę, abyśmy mogli z tych darów Bożych skorzystać.

9. Dzisiaj dziękujemy o. Michałowi Księżakowi za dwuletnią posługę duszpasterską w naszej parafii i Sanktuarium. Zapewniamy Ojca o naszej modlitwie w nowym miejscu, w klasztorze w Wielgomłynach, gdzie rozpocznie pracę od 22 sierpnia. Do nas od przyszłej niedzieli O. Generał skierował o. Przemysława Kopę, który przybędzie z klasztoru w Błotnicy Starej.

10. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, ofiary, dary spożywcze. Niech Bóg najlepszy Ojciec obdarza Was swoim błogosławieństwem, a Maryja Matka Pocieszenia zachowuje od złego i chroni od niebezpieczeństw.